NEW GÜLTEKİN

Adım adım hizmet adım güven adım adım yükseliş

En iyi bildiğimiz işi yapıyoruz...

Ayakkabı yan sanayi sektöründe zımba ve model baskı konusunda hizmet vermekte olan firmamız, 1986 yılında ayakkabı sektörde ilk adımı atmıştır. Sonraki yıllar içerisinde, sayacılık ile başlayan ve tam uygulama alanlarından edindiğimiz tecrübeler de birleştirerek, 1999 yılında lazer kesim ve zımba alanında çalıştığımız firmamız da kurduk 2009 yılından itibaren ise, lazer kesimi bırakarak zımba ve baskı çalışmalarımızdaki uzmanlığımızı ilan ettik.

New Gültekin adı altındaki firmamızda, perforje İtalyan belgesel zımbalar, sıcak baskınında yanında kabartma desenler, inci dokuma ve lastiğe gümüş, altın. Renk ter ile boyamalar da yapıyoruz. Ürünlerimiz yurt içinde olduğu kadar başta İtalya olmak üzere dış pazarlarda da beğeni ile talep görmektedir İstanbul Sancaktepe, Başakşehir Aymakoop ve Güngoren de bulunan atölyelerimiz ile artan müşteri potansiyelimize daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Katıldığımız fuarlarda sunduğumuz ürün çeşitliliği. Gelişerek değişen müşteri potansiyelimiz bizleri daha iyi ve yenilikçi hizmet vermeye motive etmektedir.

Yıllardır göstermiş olduğumuz azim ile kendimizi sürekli yenileyerek yaptığımız üretimimizi, müşteri ile buluşturmanın verdiği keyif. Tüm yorgunluğumuzu almakta, yeni hizmetler için bizleri teşvik etmektedir.

Yaptığımız işin en önemli noktası işimizi severek takip etmemizdir. Yurtdışı fuarlardan aldığımız dünyanın bütün yenilikleri ve imkânsız görünen işlerini tek çatı altında toplayıp, ayakkabı sektörüne sizleri şaşırtarak yon vermeye devam ediyoruz.

 

Devamı
İtalyan Zımbalar
Deri Üzerine Sıcak Baskı
Parlak Lastik Boyama
Deri Üzerine İnci Çakma
Deri Üzerine Kabartma Baskı
Laklak Perfore Zımba
Deri Örme